HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Nentor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E diel, 30. Janar 2011 - 14:00 h

TeutaVllaznia
03

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 30 Janar 2011
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Albano JANKU, Remzi SADIKU, Rejdi AVDO, Ergin DODA
 
Spektatore: 1.400
Weather:dry
Fieldcondition:normal