HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Second Qualifying Round - E enjte, 15. Korrik 2010 - 09:30 h

BesaOlympiakos Piraeus
05

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E enjte, 15 Korrik 2010
Match Time :09:30 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):David Fernández BORBALAN , Jorge Canelo PRIETO, Rafael Ramirez DOMINGUEZ, Raul MARTINEZ
 
Spektatore: 7.560
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
    • 46' : Alexandro Silva de Souza DUDU CEARENSE ( 1 )
    • 70' : Luís DIOGO ( 1 )
    • 84' : Luís DIOGO ( 1 )