HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 05 Dhjetor 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 12 - E premte, 16. Dhjetor 2011 - 14:00 h

KastriotiKamza
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 16 Dhjetor 2011
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Gezim KOKA, Elvis PEZA, Evaldo DYRMISHI, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 2.300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 24' : Bruce INKANGO ( 1 )
  • 53' : Bruce INKANGO ( 1 )
  • 79' : Parid XHIHANI ( 1 )
  • 90' : Marjan BELCEV ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 29' : Fatmir CACA ( 1 )
  • 85' : Danny DRAGOI ( 1 )
  • 90' : Argent HALILAJ ( 1 )
  • 94' : Henri Gezim NDREKA ( 1 )