HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 13 - E premte, 23. Dhjetor 2011 - 14:00 h

LaciFlamurtari
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 23 Dhjetor 2011
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Klodian VARGU, Elvis PEZA, Bledar MESI, Olsi SOKOLI
 
Weather:dry
Fieldcondition:dry

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
 • 10' : Elio SHAZIVARI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 13' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
  • 40' : Elton DOKU ( 1 )
  • 84' : Nedzbedin SELIMI ( 1 )
  • 90' : Erjon VUCAJ ( 1 )
  • 3' : Julian BRAHJA ( 1 )
  • 33' : Polizoi ARBERI ( 1 )
  • 40' : Nijas LENA ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
   • 54' : Julian BRAHJA ( 1 )

    Permbledhja
   Takimi u zhvillua ne fushe asnjanese dhe pa spektatore, Laçi i dënuar