HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E diel, 04. Nentor 2012 - 18:00 h

TeutaVllaznia
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 04 Nentor 2012
Match Time :18:00 h
 
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Emiliano BICAKU, Gerard QIRICI, Albano JANKU
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 27' : Bledar MANCAKU ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 35' : Fernando Da SILVA ( 1 | Prekje e topit me dore )
  • 56' : Arian SHETA ( 1 | Protesta )
  • 66' : Akil JAKUPI ( 1 | Humbje kohet )
  • 81' : Altin HOXHA ( 1 | Faull )
  • 52' : Klodian SEMINA ( 1 | Faull )
  • 88' : Ndricim SHTUBINA ( 1 | Faull )

  Lajmet e Fundit

   Lajmet me te lexuara

    Komentet e fundit