HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 28 Shtator 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

CHAMPIONS League 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Second qualifying round - E martë, 17. Korrik 2012 - 21:30 h

SkenderbeuVSC Debreceni
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E martë, 17 Korrik 2012
Match Time :21:30 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
 
Spektatore: 12.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 65' : Sebino PLAKU ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 58' : Marko RADAS ( 1 )
   • 65' : Sebino PLAKU ( 1 )
   • 69' : Nuredeen ORELESI ( 1 )
   • 73' : Erjon VUCAJ ( 1 )
   • 86' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
   • 29' : Adama COULIBALY ( 1 )
   • 87' : József VARGA ( 1 )