HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E premte, 16. Gusht 2013 - 18:30 h

FERONIKELITREPCA 89
04

 Eventet
Autogol
 • 68' : Vleresim ISTOGU ( 1 )
  Gol
   • 28' : Kastriot REXHA ( 1 )
   • 76' : Shpetim IDRIZI ( 1 )
   • 8' : Drilon MUSAJ ( 1 )
   Karton i verdhe
   • ' : Ramadan GERGURI ( 1 )
   • ' : Emir RAMA ( 1 )
   • ' : Petrit OSMANI ( 1 )
   • ' : Shemsi OSMANI ( 1 )
   • ' : Rexhep SOGOJEVA ( 1 )
   • ' : Sadri ADEMI ( 1 )