HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E diel, 18. Gusht 2013 - 18:30 h

HYSIFUSHE KOSOVA
21

 Eventet
Gol
  • 30' : Mentor ZHDRELLA ( 1 )
  • 85' : Ylli PREKOPUCA ( 1 )
  • 17' : Burim SHALA ( 1 )
Karton i verdhe
  • ' : Mentor ZHDRELLA ( 1 )
  • ' : Visar GOJNOVCI ( 1 )
  • ' : Vigan MUQOLLI ( 1 )

 Permbledhja

Minuta 40 - Mentor Zhdrella humbet penallti, pret portieri Muhamed Osmani