HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E diel, 18. Gusht 2013 - 18:30 h

TREPCALLAMKOS KOSOVA FK
00

 Eventet
Karton i kuq
  • 27'' : Ridvan BEQIRI ( 1 | Nderrhyrrje parregullt ndaj Daut Maxhuni )
  Karton i verdhe
  • ' : Emin BALICI ( 1 )
  • ' : Ilmi ALIU ( 1 )
  • ' : Visar SHKUPOLLI ( 1 )
  • ' : Shpëtim FETAHU ( 1 | Nderhyrrje te parregullt )
  • ' : Liridon AHMETI ( 1 )
  • ' : Bashkim SHALA ( 1 )
  • ' : Labinot OSMANI ( 1 )
  • ' : Arbër PREKAZI ( 1 )
  • ' : Faruk STATOVCI ( 1 )
  • ' : Bahri KERA ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
  • 39' : Shpëtim FETAHU ( 2 | Nderhyrrje te parregullt )

    Permbledhja

   Minuta 27 - Portieri Ridvan Beqiri, shkakton nje nderrhyrrje parregullt ndaj Daut Maxhuni. Gjyqtari akordon penallti qe e gjuan Veton Shabani dhe e dergon topin jashte, mbi traun e portes