HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 28 Nentor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E diel, 25. Gusht 2013 - 18:00 h

TREPCA 89LLAMKOS KOSOVA FK
00

 Eventet
Karton i verdhe
  • ' : Shpetim IDRIZI ( 1 )
  • ' : Kastriot REXHA ( 1 )
  • 13' : Blerim BERISHA ( 1 )
  • 31' : Rexhep SOGOJEVA ( 1 )
  • 19' : Bahri KERA ( 1 )
  • 51' : Faruk STATOVCI ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
  • 85' : Blerim BERISHA ( 2 )