HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E diel, 01. Shtator 2013 - 18:00 h

HAJVALIAFUSHE KOSOVA
11

 Eventet
Gol
 • 6' : Qendrim SEJDIU ( 1 | Asist Fisnik Krasniqi )
 • 88' : Muhabi BUSHI ( 1 )
Karton i verdhe
 • ' : Lulzim DOSHLAKU ( 1 )
 • ' : Qendrim SEJDIU ( 1 )
 • ' : Gëzim GASHI ( 1 )
 • 32' : Festim KRASNIQI ( 1 | Stimulim )
 • ' : Gentrit DUMANI ( 1 )
 • ' : Muhabi BUSHI ( 1 )
 • ' : Gent HALITI ( 1 )