HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E diel, 01. Shtator 2013 - 18:15 h

PRISHTINATREPCA 89
10

 Eventet
Gol
 • 76' : Azem AHMETI ( 1 )
  Karton i verdhe
   • ' : Shpetim BABAJ ( 1 )
   • 70' : Drilon MUSAJ ( 1 | Gjuan topin pas ndaleses se lojes )
   Karton i verdhe-kuq
   • ' : Viktor KUKA ( 1 )
   • ' : Liridon KUKAJ ( 1 )
   • ' : Adnan HAXHAJ ( 1 )
   • 71' : Drilon MUSAJ ( 1 | Ankohet dhe debaton me gjyqtarin )

    Permbledhja

   Minuta 9 - Takimi pezullohet per 16 minuta, sepse gaz lotesjelles u hodh ne terren