HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E mërkurë, 18. Shtator 2013 - 18:00 h

SkenderbeuKukësi
13

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 18 Shtator 2013
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Denis REXHA, Ermal BARUSHI, Olsi SOKOLI
 
Spektatore: 3.100
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
 Timeline
Skenderbeu
Gol min 92 ::Bledi SHKEMBIKarton i verdhe min 60 ::Bledi SHKEMBI


Gol min 29 ::Yll HOXHAGol min 44 ::Gerhard PROGNIGol min 8 ::Gerhard PROGNIKarton i verdhe min 48 ::Renato MALOTAKarton i verdhe min 77 ::Gerhard PROGNIKarton i verdhe min 87 ::Argent HALILAJGol min 29 ::Yll HOXHAGol min 44 ::Gerhard PROGNIGol min 8 ::Gerhard PROGNIKarton i verdhe min 48 ::Renato MALOTAKarton i verdhe min 77 ::Gerhard PROGNIKarton i verdhe min 87 ::Argent HALILAJ
Kukësi
 Eventet
Gol
 • 92' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
 • 29' : Yll HOXHA ( 1 )
 • 44' : Gerhard PROGNI ( 1 )
 • 8' : Gerhard PROGNI ( 1 )
Karton i verdhe
 • 60' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
 • 48' : Renato MALOTA ( 1 )
 • 77' : Gerhard PROGNI ( 1 )
 • 87' : Argent HALILAJ ( 1 )