HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 14 - E shtunë, 07. Dhjetor 2013 - 14:30 h

KukësiSkenderbeu
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 07 Dhjetor 2013
Match Time :14:30 h
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Enea JORGJI, Astrit MAHMUTI, Emigers GANCI, Evaldo DYRMISHI
 
Spektatore: 4.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Kukësi
Substitution min 46 ::Ylli SHAMETI <-> Besar MUSOLLISubstitution min 61 ::Vilfor HYSA <-> Sokol CIKALLESHISubstitution min 82 ::Davor BRATIC <-> Lucas Damian MALACARNEGol min 90 ::Lazar POPOVICKarton i verdhe min 77 ::Gerhard PROGNI


Substitution min 60 ::Mario MORINA <-> Erbim FAGU Substitution min 80 ::Zeljko TOMIC <-> Pero PEJIC Substitution min 88 ::Adnand TAHIRLLARI <-> Andi RIBAJGol min 86 ::Andi RIBAJKarton i verdhe min 51 ::Nuredeen ORELESIKarton i verdhe min 76 ::Gjergj MUZAKAGol min 86 ::Andi RIBAJKarton i verdhe min 51 ::Nuredeen ORELESIKarton i verdhe min 76 ::Gjergj MUZAKA
Skenderbeu
 Eventet
Gol
  • 90' : Lazar POPOVIC ( 1 )
  • 86' : Andi RIBAJ ( 1 )
Karton i verdhe
  • 77' : Gerhard PROGNI ( 1 )
  • 51' : Nuredeen ORELESI ( 1 )
  • 76' : Gjergj MUZAKA ( 1 )