HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E shtunë, 14. Dhjetor 2013 - 18:00 h

TeutaKukësi
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 14 Dhjetor 2013
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Emirjon SINO, Orges GRABOVA, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 2.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Teuta
Substitution min 75 ::Alfred DELIALLISI <-> Fabjan BEQJASubstitution min 88 ::Vedat MURIQI <-> Daniel XHAFAJGol min 63 ::Albi DOSTIGol min 85 ::Ansi NIKAKarton i verdhe-kuq min 86 ::Ansi NIKAPenallti e humbur min 77 ::Julian AHMATAJ


Substitution min 46 ::Vilfor HYSA <-> Yll HOXHA Substitution min 73 ::Davor BRATIC <-> Ylli SHAMETI Gol min 56 ::Gerhard PROGNIKarton i verdhe min 47 ::Igli ALLMUCAGol min 56 ::Gerhard PROGNIKarton i verdhe min 47 ::Igli ALLMUCAGol min 56 ::Gerhard PROGNIKarton i verdhe min 47 ::Igli ALLMUCAGol min 56 ::Gerhard PROGNIKarton i verdhe min 47 ::Igli ALLMUCA
Kukësi
 Eventet
Gol
 • 63' : Albi DOSTI ( 1 )
 • 85' : Ansi NIKA ( 1 )
 • 56' : Gerhard PROGNI ( 1 )
Karton i verdhe
  • 47' : Igli ALLMUCA ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
  • 86' : Ansi NIKA ( 1 )
   Penallti e humbur
   • 77' : Julian AHMATAJ ( 1 | Pret Halili )