HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 24 - E diel, 16. Mars 2014 - 18:00 h

TiranaKukësi
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 16 Mars 2014
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Denis AGARAJ, Ergin DODA
 
Spektatore: 2.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Timeline
  Tirana
  Substitution min 46 ::Erlind KORRESHI <-> Elvis SINASubstitution min 61 ::Ivan DELIC <-> Dorian KERCIKUSubstitution min 79 ::Mirel COTA <-> Renaldo KALARIGol min 55 ::Afrim TAKUKarton i verdhe min 37 ::Selemani NDIKUMANAKarton i verdhe min 68 ::Erlind KORRESHI


  Gol min 49 ::Sokol CIKALLESHIGol min 77 ::Sokol CIKALLESHIGol min 49 ::Sokol CIKALLESHIGol min 77 ::Sokol CIKALLESHI
  Kukësi
   Eventet
  Gol
  • 55' : Afrim TAKU ( 1 )
  • 49' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
  • 77' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 37' : Selemani NDIKUMANA ( 1 )
  • 68' : Erlind KORRESHI ( 1 )