HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 25 - E diel, 23. Mars 2014 - 15:00 h

KastriotiLushnja
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 23 Mars 2014
Match Time :15:00 h
 
Match referee(s):Andi KOCI, Orges GRABOVA, Dojando MYFTARI
  Timeline
Kastrioti
Gol min 4 ::Nertil FERRAJGol min 20 ::Lazar POPOVIC


Penallti min 50 ::Mikel CANKAPenallti min 50 ::Mikel CANKA
Lushnja
 Eventet
Penallti
  • 50' : Mikel CANKA ( 1 )
  Gol
  • 4' : Nertil FERRAJ ( 1 )
  • 20' : Lazar POPOVIC ( 1 )