HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 31 - E mërkurë, 30. Prill 2014 - 17:00 h

SkenderbeuKukësi
33

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 30 Prill 2014
Match Time :17:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Enea JORGJI, Astrit MAHMUTI, Emigers GANCI, Fatjon XHEMALAJ
 
Spektatore: 4.800
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Skenderbeu
Substitution min 76 ::Amarildo DIMO <-> Andi RIBAJSubstitution min 87 ::Nuredeen ORELESI <-> Bakary NIMAGASubstitution min 90 ::Ademir SOUZA <-> Marko RADASGol min 20 ::Andi RIBAJGol min 58 ::Pero PEJICGol min 63 ::Pero PEJIC


Substitution min 70 ::Artan THORJA <-> Henry UCHE Substitution min 92 ::Djordje DJIKANOVIC <-> Vilfor HYSAGol min 64 ::Solomon IZUCHUKWUGol min 66 ::Sokol CIKALLESHIGol min 84 ::Vilfor HYSAKarton i verdhe min 48 ::Henry UCHEGol min 64 ::Solomon IZUCHUKWUGol min 66 ::Sokol CIKALLESHIGol min 84 ::Vilfor HYSAKarton i verdhe min 48 ::Henry UCHE
Kukësi
 Eventet
Gol
 • 20' : Andi RIBAJ ( 1 )
 • 58' : Pero PEJIC ( 1 )
 • 63' : Pero PEJIC ( 1 )
 • 64' : Solomon IZUCHUKWU ( 1 )
 • 66' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
 • 84' : Vilfor HYSA ( 1 )
Karton i verdhe
  • 48' : Henry UCHE ( 1 )