HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Tetor 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Turi Gjysmefinal Vajtje - E mërkurë, 26. Mars 2014 - 15:00 h

KukësiTeuta
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 26 Mars 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Ridiger COKAJ, Lorenc JEMINI, Laver ALLA, Gerard QIRICI
 
Spektatore: 2.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 4' : Solomon IZUCHUKWU ( 1 )
  • 77' : Vilfor HYSA ( 1 )
  • 84' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
  • 8' : Julian AHMATAJ ( 1 )
  • 89' : Akil JAKUPI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 55' : Renato MALOTA ( 1 )
  • 88' : Solomon IZUCHUKWU ( 1 )
  • 39' : Amadou SAMB ( 1 )
  • 43' : Julian AHMATAJ ( 1 )
  • 66' : Fernandez Da SILVA ( 1 )
  • 76' : Bledian RIZVANI ( 1 )