HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Turi Gjysmefinal Kthim - E mërkurë, 09. Prill 2014 - 19:00 h

TeutaKukësi
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 09 Prill 2014
Match Time :19:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Gerard QIRICI, Lorenc JEMINI, Ergin DODA, Kridens META
 
Spektatore: 3.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 14' : Pierre BOYA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 8' : Amadou SAMB ( 1 )
  • 43' : Bledar HODO ( 1 )
  • 8' : Pierre BOYA ( 1 )
  • 71' : Solomon IZUCHUKWU ( 1 )
  • 81' : Gerhard PROGNI ( 1 )
  • 93' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )