HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Janar 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2017-18
E mërkurë, 13 Dhjetor 2017 15:00 h
 
Luftetari vs Bylis
 

Match details
Match Date :E mërkurë, 13 Dhjetor 2017
Match Time :15:00 h
Match number :6
 

Head-to-head

Luftetari Stats Bylis
7 Current rank 9
3 Matches 3
2/0/1 W/D/L (Total) 2/0/1
1/0/0 W/D/L (Home)1/0/1
1/0/1 W/D/L (Away)1/0/0
0Points0
7 : 2 Goals6 : 3
5 Difference3
Luftetari - Elbasani 3:0 Highest won homeBylis - Luftetari 2:1
---- Highest loss homeBylis - Tomori 1:2
Elbasani - Luftetari 0:3 Highest won away----
Bylis - Luftetari 2:1 Highest loss away----


History of matches
Kategoria 1 2014-15
4E shtunë, 25. Tetor 201414:30Luftetari-Bylis1-0
13E shtunë, 07. Shkurt 201514:00Bylis-Luftetari1-0
19E shtunë, 14. Mars 201515:00Bylis-Luftetari1-0
Kupa e Shqiperise 2017-18
4E mërkurë, 29. Nentor 201714:00Bylis-Luftetari2-1
Kategoria Superiore 2019-20
8E shtunë, 19. Tetor 201914:00Luftetari-Bylis1-1
17E diel, 22. Dhjetor 201913:00Bylis-Luftetari1-0
26E diel, 08. Mars 202014:00Luftetari-Bylis1-1
35E premte, 24. Korrik 202017:45Bylis-Luftetari2-0
Kategoria Superiore 2012-13
7E shtunë, 20. Tetor 201214:00Bylis-Luftetari2-0
20E shtunë, 30. Mars 201314:00Luftetari-Bylis1-1
Kategoria 1 2009-10
8E shtunë, 24. Tetor 200914:30Luftetari-Bylis0-2Match Report
23E shtunë, 27. Mars 201015:00Bylis-Luftetari1-0Match Report