HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 19 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
E diel, 02 Dhjetor 2018 16:00 h
 
Kastrioti vs Flamurtari
 

Match details
Match Date :E diel, 02 Dhjetor 2018
Match Time :16:00 h
Match number :5
 

Head-to-head

Kastrioti Stats Flamurtari
9 Current rank 5
5 Matches 5
1/1/3 W/D/L (Total) 2/1/2
0/1/1 W/D/L (Home)1/0/1
1/0/2 W/D/L (Away)1/1/1
4Points7
2 : 7 Goals2 : 4
-5 Difference-2
Kastrioti - Kamza 3:0 Highest won homeFlamurtari - Kastrioti 4:0
Kastrioti - Skenderbeu 0:3 Highest loss homeFlamurtari - Skenderbeu 0:2
Luftetari - Kastrioti 0:1 Highest won awayLuftetari - Flamurtari 0:1
Flamurtari - Kastrioti 4:0 Highest loss awayPartizani - Flamurtari 2:0


History of matches
Kategoria Superiore 2018-19
6E shtunë, 29. Shtator 201818:45Flamurtari-Kastrioti4-0
Kategoria Superiore 2013-14
4E diel, 22. Shtator 201314:00Flamurtari-Kastrioti0-1
15E diel, 15. Dhjetor 201313:00Kastrioti-Flamurtari0-0
33E shtunë, 10. Maj 201417:00Kastrioti-Flamurtari1-3
Kategoria Superiore 2012-13
9E shtunë, 03. Nentor 201217:00Flamurtari-Kastrioti3-0
22E shtunë, 13. Prill 201314:00Kastrioti-Flamurtari3-0
Kategoria Superiore 2011-12
3E diel, 25. Shtator 201113:00Flamurtari-Kastrioti3-1
16E shtunë, 10. Mars 201214:00Kastrioti-Flamurtari1-1
Kategoria Superiore 2009-10
11E shtunë, 21. Nentor 200914:00Kastrioti-Flamurtari1-1Match Report
22E diel, 21. Shkurt 201014:00Flamurtari-Kastrioti2-0Match Report
28E shtunë, 17. Prill 201014:00Flamurtari-Kastrioti3-0Match Report
Kategoria Superiore 2010-11
6E premte, 01. Tetor 201015:30Flamurtari-Kastrioti3-0
17E premte, 21. Janar 201113:00Kastrioti-Flamurtari1-2
27E shtunë, 09. Prill 201116:00Flamurtari-Kastrioti1-0