HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Nentor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-21 Internationals
E hënë, 14 Nentor 2011 01:00 h
 
Poloni U-21 vs Moldavia U-21
 

Match details
Match Date :E hënë, 14 Nentor 2011
Match Time :01:00 h
 

Head-to-head

Poloni U-21 Stats Moldavia U-21
7 Current rank 13
4 Matches 4
2/1/1 W/D/L (Total) 0/0/4
1/0/1 W/D/L (Home)0/0/2
1/1/0 W/D/L (Away)0/0/2
7Points0
8 : 6 Goals3 : 17
2 Difference-14
Poloni U-21 - Shqiperia U-21 4:3 Highest won home----
Poloni U-21 - Rusia U-21 0:2 Highest loss homeMoldavia U-21 - Rusia U-21 0:6
Shqiperia U-21 - Poloni U-21 0:3 Highest won away----
---- Highest loss awayPortugali U-21 - Moldavia U-21 5:0