HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Sajmir XHETANI

Personal data

Picture of Sajmir XHETANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Sajmir XHETANI
Birthday (Age):28. Qershor 1974 (49)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday January 24LacivsTeuta010--------
Sunday March 07LacivsFlamurtari010--------
Friday April 30DinamovsLaci010--------
Games total030--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2011-12Kukësi1-1-1----1--
EUROPA League 2010-11Laci------------
Kategoria 1 2010-11Mamurras22----1-----
Kategoria Superiore 2009-10Laci2-2---------
Kategoria 1 2009-10Burreli88--3-2-----
Career Total13103-4-3--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2011-122011-12KukësiMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11LaciMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11MamurrasSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10LaciSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10BurreliPLAYERS