HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 17 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-21 Internationals
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Skoci U-2117852116:79
2same(2)Bjellorusi U-2117852116:115
3same(3)Austri U-2114842217:116
4up(6)Rusia U-2112440011:110
5up(6)Portugali U-218522111:56
6down(4)Shqiperia U-2181322920:33-13
7down(6)Poloni U-21742118:62
8down(5)Azerbjxhan U-21481168:19-11
9down(6)Greqi U-21000000:00
-down(6)Hungari U-21000000:00
-down(6)Izrael U-21000000:00
-down(6)Lihtenshtein U-21000000:00
13down(6)Moldavia U-21040043:17-14


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation Favorite Team