HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 09 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2017-18
Rezultatet - Turi i Pare - Vajtje (13.09.2017)

E mërkurë, 06.09.2017 - 2. Java
 19:00 hMamurrasSkenderbeu0 - 8 
E mërkurë, 13.09.2017 - 2. Java
 15:00 hSopotiLaci0 - 12 
 18:00 hElbasaniLuftetari0 - 3 
 18:00 hTerbuniTeuta1 - 0 
 18:00 hKastriotiVllaznia0 - 0 
 18:00 hDinamoFlamurtari0 - 2 
 18:00 hTurbinaKorabi3 - 2 
 18:00 hIliriaKamza0 - 2 
 18:00 hApoloniaLushnja1 - 1 
 18:00 hBurreliErzeni2 - 1 
 18:00 hShkumbiniPogradeci0 - 2 
 18:00 hEgnatiaKukësi1 - 0 
 18:00 hNaftetariPartizani2 - 6 
 18:00 hShenkolliBeselidhja0 - 2 
 18:15 hBesaTirana1 - 2 
 18:15 hTomoriBylis0 - 3