HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2017-18
Rezultatet - Turi i Pare - Kthimi (27.09.2017)

E mërkurë, 27.09.2017 - 3. Java
 17:30 hLuftetariElbasani3 - 0 
 17:30 hTeutaTerbuni2 - 0 
 17:30 hLaciSopoti3 - 0 
 17:30 hVllazniaKastrioti4 - 0 
 17:30 hFlamurtariDinamo4 - 1 
 17:30 hTiranaBesa2 - 0 
 17:30 hKorabiTurbina1 - 1 
 17:30 hKamzaIliria5 - 1 
 17:30 hLushnjaApolonia3 - 1 (SO 3 - 1) (OT 1 - 1)Has match summary
 17:30 hErzeniBurreli1 - 0 
 17:30 hPogradeciShkumbini1 - 1 
 17:30 hKukësiEgnatia4 - 0 
 17:30 hPartizaniNaftetari7 - 0 
 17:30 hBeselidhjaShenkolli1 - 0 
 17:30 hBylisTomori1 - 2 
E enjte, 05.10.2017 - 3. Java
 18:00 hSkenderbeuMamurras9 - 1