HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Iliria [ILI]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Redion BAKURedion BAKU  - (-)----------
 Eldorado HASANIEldorado HASANI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Oltion BALLUKUOltion BALLUKU  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Ledio DOCILedio DOCI  - (-)------------
 Jurgen GOXHAJurgen GOXHA  - (-)------------
 Ndricim LETINdricim LETI  - (-)------------
 Skender LILAJSkender LILAJ  - (-)------------
 Ermal MATOErmal MATO  Republika e Shqiperise24. Janar 1986 (38)------------
 Klodian MELANIKlodian MELANI  Republika e Shqiperise15. Maj 1986 (38)------------
 Flogers SALAFlogers SALA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Adnand BALLIUAdnand BALLIU  - (-)------------
 Hasan BASHAHasan BASHA  - (-)------------
 Albert CACAAlbert CACA  - (-)------------
 Salvador GJONAJSalvador GJONAJ  - (-)------------
 Ervin HASALLIUErvin HASALLIU  Republika e Shqiperise21. Tetor 1990 (33)------------
 Denis KURTIDenis KURTI  - (-)------------
 Taulant LAMATaulant LAMA  - (-)------------
 Armand PASHAArmand PASHA  Republika e Shqiperise17. Janar 1991 (33)------------
 Erinogert SALAErinogert SALA  - (-)------------
 Sokol SELACISokol SELACI  Republika e Shqiperise08. Dhjetor 1988 (35)------------
 Ermal VATHIErmal VATHI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Spartak AJAZISpartak AJAZI  - (-)------------
 Odeon BERDUFIOdeon BERDUFI  Republika e Shqiperise20. Tetor 1990 (33)------------
 Samet GJOKASamet GJOKA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Ylljan HIMAYlljan HIMA  - (-)------------
 Kreshnik IVANAJKreshnik IVANAJ  Republika e Shqiperise27. Janar 1982 (42)------------
 Anton LLESHIAnton LLESHI  - (-)------------
 Kristjan PRENDIKristjan PRENDI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Iliria [Iliria]

 Funksioni
Fatmir SALAJFatmir SALAJ  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer