HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Kastrioti [KAS]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Princ CALIPrinc CALI  - (-)----------
 Erald DOKUErald DOKU  - (-)----------
 Elidon SELACIElidon SELACI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arlind CACAArlind CACA  - (-)------------
 Fatmir CACAFatmir CACA  Republika e Shqiperise28. Maj 1985 (39)------------
 John GRABOVAJohn GRABOVA  - (-)------------
 Rigers HOXHARigers HOXHA  Republika e Shqiperise03. Shtator 1985 (38)------------
 Francesko LAMAJFrancesko LAMAJ  - (-)------------
 Konstandin NDONIKonstandin NDONI  - (-)------------
 Redi PENGILIRedi PENGILI  - (-)------------
 Andi REXHEPIAndi REXHEPI  - (-)------------
 Albi ROSHIAlbi ROSHI  - (-)------------
 Klodjan RUSTANIKlodjan RUSTANI  - (-)------------
 Fatjon SALLATAFatjon SALLATA  - (-)------------
 Shaqir STAFAShaqir STAFA  Republika e Shqiperise23. Prill 1987 (37)------------
 Danjele XHAFADanjele XHAFA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gerald GOGAGerald GOGA  - (-)------------
 Leudan GOGALeudan GOGA  - (-)------------
 Fejzi KUKAFejzi KUKA  - (-)------------
 Andrea KULEAndrea KULE  Republika e Shqiperise02. Korrik 1990 (34)------------
 Sokol NEZIRISokol NEZIRI  - (-)------------
 Kehinde OWOEYEKehinde OWOEYE  - (-)------------
 Besfort QOSEBesfort QOSE  - (-)------------
 Klevis ROSHIKlevis ROSHI  Republika e Shqiperise11. Korrik 1984 (40)------------
 Stivi SHABAJStivi SHABAJ  Republika e Shqiperise19. Dhjetor 1992 (31)------------
 Mateus SHKRETAMateus SHKRETA  Republika e Shqiperise16. Prill 1994 (30)------------
 Beqir SHULLAZIBeqir SHULLAZI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Endri BAKIUEndri BAKIU  Republika e Shqiperise06. Janar 1987 (37)------------
 Ervin BEQIRIErvin BEQIRI  - (-)------------
 Fatjon BYTYQIFatjon BYTYQI  - (-)------------
 Eni CACAEni CACA  - (-)------------
 Sindri GURISindri GURI  Republika e Shqiperise23. Tetor 1993 (30)------------
 Sokol TALISokol TALI  Republika e Shqiperise12. Gusht 1988 (35)------------
 Guido TEPSHIGuido TEPSHI  Republika e Shqiperise08. Prill 1991 (33)------------
 Denis XHAFERRIDenis XHAFERRI  - (-)------------
 Pellumb ZELAPellumb ZELA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Kastrioti [Kastrioti]

 Funksioni
Alert ALCANIAlert ALCANI  Republika e Shqiperise12. Tetor 1979 (44)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer