HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Bylis [Byl]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Aristin HOXHAJAristin HOXHAJ  - (-)----------
 Mikel KALOSHIMikel KALOSHI  - (-)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Hysland ALIAJHysland ALIAJ  - (-)------------
 Elton BASRIUElton BASRIU  Republika e Shqiperise- (-)11----------
 Enea BRAKAEnea BRAKA  - (-)------------
 Eugen BUALLIEugen BUALLI  - (-)------------
 Orgest BUZIOrgest BUZI  - (-)------------
 Serxhio GJONBRATISerxhio GJONBRATI  - (-)11----------
 Bledion GUGABledion GUGA  Republika e Shqiperise20. Shkurt 1986 (38)------------
 Saimir IDRIZISaimir IDRIZI  - (-)------------
 Ergys KUCIErgys KUCI  - (-)11----11----
 Lorenco METAJLorenco METAJ  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Maringlen SHOSHAJMaringlen SHOSHAJ  Republika e Shqiperise29. Janar 1987 (37)11--1-------
 Gerjan SULAJGerjan SULAJ  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-11----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klaus BORAKAJKlaus BORAKAJ  - (-)------------
 Albano CAUSHAJAlbano CAUSHAJ  Republika e Shqiperise26. Mars 1990 (34)------------
 Armand GEGAArmand GEGA  Republika e Shqiperise21. Janar 1987 (37)------------
 Erald KOLGEGAErald KOLGEGA  - (-)------------
 Ager KOLLOZIAger KOLLOZI  - (-)------------
 Lejdi LICAJLejdi LICAJ  Republika e Shqiperise19. Janar 1987 (37)11----1-----
 Dejvis MATARANGASIDejvis MATARANGASI  - (-)------------
 Geraldo METAJGeraldo METAJ  - (-)------------
 Julian PRIFTIJulian PRIFTI  - (-)------------
 Romario PRIFTIRomario PRIFTI  - (-)------------
 Ermal SAKOErmal SAKO  Republika e Shqiperise08. Maj 1989 (35)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-21----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Florjan DERVISHIFlorjan DERVISHI  - (-)------------
 Ergi GREMBIErgi GREMBI  - (-)------------
 Ardit HOXHAJArdit HOXHAJ  Republika e Shqiperise20. Korrik 1994 (30)11----------
 Michael IKPEMichael IKPE  - (-)------------
 Aldesk MUCAJAldesk MUCAJ  - (-)11----------
 Qemal MUSTAFARAJQemal MUSTAFARAJ  - (-)------------
 Brunild PEPABrunild PEPA  Republika e Shqiperise22. Nentor 1990 (33)11----------
 Emiljano SHEHAJEmiljano SHEHAJ  - (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-21----
 Stafi i Bylis [Bylis]

 Funksioni
Roland NENAJRoland NENAJ  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer