HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Naftetari [NAF]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Anxhelo CECAAnxhelo CECA  - (-)----------
 Albano KORAAlbano KORA  - (-)----------
 Mario MEMAMario MEMA  Republika e Shqiperise08. Maj 1992 (31)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Florian DACIFlorian DACI  - (-)------------
 Ermal GEGAErmal GEGA  Republika e Shqiperise02. Dhjetor 1985 (37)------------
 Martin GUCAJMartin GUCAJ  - (-)------------
 Lisjan HADAJLisjan HADAJ  - (-)------------
 Erion KAJOErion KAJO  - (-)------------
 Xhafer KAJOXhafer KAJO  - (-)------------
 Elis METAJElis METAJ  Republika e Shqiperise- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ergys ALUSHIErgys ALUSHI  - (-)------------
 Romario ALUSHIRomario ALUSHI  - (-)------------
 Mikel BASRIUMikel BASRIU  - (-)------------
 Armand CEKREZIArmand CEKREZI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Alban CELAAlban CELA  - (-)------------
 Sokol CELASokol CELA  Republika e Shqiperise17. Qershor 1988 (35)------------
 Ardjan GEGAArdjan GEGA  Republika e Shqiperise04. Qershor 1986 (37)------------
 Osmerald HIMAOsmerald HIMA  - (-)------------
 Alen KOPACIAlen KOPACI  - (-)------------
 Endri KOROVESHIEndri KOROVESHI  - (-)------------
 Adjol LUZIAdjol LUZI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Serdaniel HASANAJSerdaniel HASANAJ  - (-)------------
 Skelqim LAPISkelqim LAPI  - (-)------------
 Redon LILARedon LILA  - (-)------------
 Anesti MARINIAnesti MARINI  - (-)------------
 Silvan MITRESilvan MITRE  - (-)------------
 Fabjan MULLAJFabjan MULLAJ  - (-)------------
 Gjergj QYLIGjergj QYLI  - (-)------------
 Barjon XHANIBarjon XHANI  - (-)------------
 Arsen ZYLYFTARIArsen ZYLYFTARI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Naftetari [Naftetari]

 Funksioni
Petraq BIFSHAPetraq BIFSHA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer