HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Ekipi - Ada [ADA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Olti BISHANI  Republika e Shqiperise11. Janar 1988 (36)----------
 Aldair FISHTA  Republika e Shqiperise03. Shtator 1990 (33)44--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alis BACI  Republika e Shqiperise- (-)33----1-----
 Vladimir BAKIC  - (-)3-3---------
 Flanres CAKU  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1990 (34)------------
 Avenir CELAJ  Republika e Shqiperise21. Korrik 1989 (34)431-1-1-----
 Ludovik DODA  Republika e Shqiperise17. Shkurt 1991 (33)------------
 Andis FISHTA  Republika e Shqiperise14. Korrik 1989 (34)------------
 Ervin HALLUNAJ  - (-)------------
 Gent ISUFI  - (-)44----1-----
 David LLESHI  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1988 (36)22--1-1-----
 Elvis PLISHTA  Republika e Shqiperise15. Maj 1990 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-4-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elvin CURRI  - (-)------------
 Haris DALIPI  Republika e Shqiperise26. Prill 1991 (33)------------
 Elvis FERLUSHKAJ  - (-)44----------
 Armand KOLA  Republika e Shqiperise06. Janar 1990 (34)44----------
 Senad LEKAJ  - (-)44--2-1-----
 Gledian MATIJA  Republika e Shqiperise17. Shkurt 1989 (35)------------
 Alban NEZIRI  - (-)22-------1--
 Etrit NIKA  Republika e Shqiperise24. Shtator 1981 (42)33-26-------
 Florjan PALALI  - (-)------------
 Mikel THEPINA  Republika e Shqiperise01. Prill 1990 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 10-5--1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elidon DOCI  Republika e Shqiperise13. Mars 1988 (36)2-2---------
 Jurgen GJINI  Republika e Shqiperise- (-)422---1-----
 Ismet IDRIZI  Republika e Shqiperise11. Dhjetor 1990 (33)11--1-------
 Elvis LIGATAJ  Republika e Shqiperise09. Prill 1987 (37)------------
 Safet OSJA  Republika e Shqiperise17. Tetor 1975 (48)44----------
 Vahedin PEPAJ  Republika e Shqiperise01. Gusht 1983 (40)44----------
 Arlind PUKA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Holkid SELMANI  Republika e Shqiperise17. Gusht 1991 (32)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 11-6--1--