HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Ekipi - BESA [BES]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Sanel BANDIC  Republika e Kosoves05. Shtator 1987 (36)----------
0Valmir BYTYCI  Republika e Kosoves05. Shkurt 1982 (42)33----1---
0Elvis HAXHIJA  Republika e Kosoves14. Gusht 1989 (34)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Bekim BAJRAKTARI  Republika e Kosoves05. Janar 1975 (49)33----------
0Agron CACAJ  Republika e Kosoves01. Shkurt 1989 (35)------------
0Granit CEKAJ  Republika e Kosoves27. Nentor 1988 (35)------------
0Qëndrim DAUTAJ  Republika e Kosoves07. Janar 1991 (33)------------
0Dëfrim DEMAJ  Republika e Kosoves21. Dhjetor 1989 (34)22----1-----
0Elvis GACAFERRI  Republika e Kosoves02. Qershor 1988 (36)211---------
0Blerim HYSENLEKAJ  Republika e Kosoves26. Shkurt 1988 (36)33--2-------
0Besnik (P) KRASNIQI  Republika e Kosoves01. Shkurt 1990 (34)------------
0Florent PAPUCI  Republika e Kosoves18. Shkurt 1988 (36)33----1-----
0Milot UKAJ  Republika e Kosoves23. Mars 1990 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-3-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Bernard BERISHA  Republika e Kosoves24. Tetor 1991 (32)1-1-1-------
0Mensur DURAKU  Republika e Kosoves19. Korrik 1982 (42)33--1-------
0Durim GASHI  Republika e Kosoves28. Gusht 1990 (33)------------
0Fitim KASAPI  Republika e Shqiperise09. Maj 1983 (41)------------
0Diar MIFTARAJ  Republika e Kosoves20. Shtator 1990 (33)33-11-------
0Besart MORINA  Republika e Kosoves03. Shkurt 1990 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-3-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Arlind AHMETI  Republika e Kosoves25. Dhjetor 1988 (35)1-1---------
0Egzon GASHI  Republika e Kosoves08. Nentor 1988 (35)312---------
0Fitim HALITI  Republika e Kosoves22. Janar 1982 (42)11-11-------
0Denis MOLLIQAJ  Republika e Kosoves26. Tetor 1988 (35)------------
0Besnik MORINA  Republika e Kosoves09. Janar 1988 (36)11-1--------
0Krenar VOKSHI  Republika e Kosoves01. Janar 1986 (38)22--1-------
0Haxhi ZEKA  Republika e Kosoves25. Nentor 1973 (50)33--6-------
0Shpëtim ZHARA  Republika e Kosoves06. Janar 1989 (35)1-1---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 13-4-----
 Stafi i BESA [BESA]

 Funksioni
Valdet SHOSHI  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer