HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 30 Shtator 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Uefa Nation League 2018
 Ekipi - Shqiperi [ALB]

Foto e Ekipit [Shqiperi]

 Portier Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  Etrit BERISHA Etrit BERISHA   Republika e Shqiperise 10. Mars 1989 (33) - - - - - - - - - -
  Orges SHEHI Orges SHEHI   Republika e Shqiperise 20. Shtator 1977 (45) - - - - - - - - - -
  Thomas Strakosha Thomas Strakosha   Republika e Shqiperise 19. Mars 1995 (27) - - - - - - - - - -
  Alban HOXHA Alban HOXHA   Republika e Shqiperise 23. Maj 1987 (35) - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  - - - - - -
 Mbrojtes Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Albi ALLA Albi ALLA   Republika e Shqiperise 01. Shkurt 1993 (29) - - - - - - - - - - - -
  Elseid Hysaj Elseid Hysaj   Republika e Shqiperise 20. Shkurt 1994 (28) - - - - - - - - - - - -
  Frederic VESELI Frederic VESELI   Republika e Shqiperise 20. Nentor 1992 (29) - - - - - - - - - - - -
  Berat DJIMSITI Berat DJIMSITI   Republika e Shqiperise 19. Shkurt 1993 (29) - - - - - - - - - - - -
  Ansi AGOLLI Ansi AGOLLI   Republika e Shqiperise 11. Tetor 1982 (39) - - - - - - - - - - - -
  Arlind AJETI Arlind AJETI   Republika e Shqiperise 25. Shtator 1993 (29) - - - - - - - - - - - -
  Mergim MAVRAJ Mergim MAVRAJ   Republika e Shqiperise 09. Qershor 1986 (36) - - - - - - - - - - - -