HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
 Ekipi - Flamurtari [FLA]

Foto e Ekipit [Flamurtari]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Mikel SPAHO  Republika e Shqiperise30. Korrik 1982 (41)1111----3---
 Shpëtim MOCKA  Republika e Shqiperise20. Tetor 1989 (34)2020-11-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 1-3---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Orjand BEQIRI  Republika e Shqiperise21. Shkurt 1985 (39)11----------
 Norion SPAHO  Republika e Shqiperise11. Qershor 1986 (38)2-2---------
 Elton GRAMI  Republika e Shqiperise06. Qershor 1984 (40)22101232-8-----
 Julian BRAHJA  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1980 (43)2626----4-----
 Franc VELIU  Republika e Shqiperise11. Nentor 1989 (34)2929--1-4-----
 Julian AHMATAJ  Republika e Shqiperise24. Maj 1979 (45)2727-47-8-----
 Artan SAKAJ  Republika e Shqiperise08. Dhjetor 1980 (43)2626--1-8-13--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 12-35-13--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Halim BEGAJ  Republika e Shqiperise29. Nentor 1985 (38)2051531-------
 Gerhard PROGNI  Republika e Shqiperise06. Nentor 1986 (37)28262106-4-----
 Lejdi LICAJ  Republika e Shqiperise19. Janar 1987 (37)113831-2-----
 Odhise ROSHI  Republika e Shqiperise22. Maj 1991 (33)2219385-3-----
 Bledar DEVOLLI  Republika e Shqiperise15. Janar 1978 (46)2321231-61----
 Nijas LENA  Macedonia, the former Yugoslav25. Qershor 1986 (38)2825343-7-----
 Aleksandr BAJEVSKI  Macedonia, the former Yugoslav08. Dhjetor 1979 (44)1611572-1-----
 Andi SHABANAJ  Republika e Shqiperise30. Janar 1991 (33)------------
 Hair ZEQIRI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1988 (35)242315--3-----
 Zekirija RAMADANI  Macedonia, the former Yugoslav21. Janar 1978 (46)12102---3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 31-64113--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Albano CAUSHAJ  Republika e Shqiperise26. Mars 1990 (34)------------
 Ardit SHEHAJ  Republika e Shqiperise23. Shtator 1990 (33)1921722-1-----
 Sebino PLAKU  Republika e Shqiperise20. Maj 1985 (39)1414-49-------
 Sinan SINAJ  Republika e Shqiperise08. Korrik 1991 (32)------------
 Taulant KUQI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1985 (38)193161--1-----
 Daniel XHAFAJ  Republika e Shqiperise01. Maj 1977 (47)2928142011-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 62167113--
 Stafi i Flamurtari [Flamurtari]

 Funksioni
Gugash MAGANI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Bujar GOGUNJA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer
Sokol BRANICA  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer