HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
 Ekipi - Kastrioti [KAS]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Argent HALILAJ  Republika e Shqiperise16. Nentor 1982 (41)3030----2---
 Glendi TAFAJ  Republika e Shqiperise29. Qershor 1985 (38)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --2---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gerard DULI  Republika e Shqiperise06. Korrik 1990 (33)------------
 Altin GRBOVIC  Serbia, Republic of13. Mars 1986 (38)------------
 Renaldo KALARI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1984 (39)2218491-71----
 Ylli SHAMETI  Republika e Shqiperise07. Qershor 1984 (39)99-21-------
 Ante ZORE  Croatia, Republic of05. Korrik 1985 (38)201553--31----
 Fatmir CACA  Republika e Shqiperise28. Maj 1985 (38)3131-2--5-----
 Rigers HOXHA  Republika e Shqiperise03. Shtator 1985 (38)24168-1-81----
 Liridon LECI  Republika e Kosoves11. Shkurt 1985 (39)1313-21-4-----
 Erjon XHAFA  Republika e Shqiperise29. Qershor 1986 (37)2826231-4-1---
 Marko BASIC  Croatia, Republic of- (-)11741--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-3431---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Boris BAKOVIC  Croatia, Republic of31. Korrik 1984 (39)4131--------
 Dario BISCAN  Slovenia, Republic of26. Gusht 1985 (38)------------
 Migen METANI  Republika e Shqiperise05. Maj 1989 (35)------------
 Filip STOJANOVIC  Serbia, Republic of21. Janar 1988 (36)9451--------
 Erald TURDIU  Republika e Shqiperise15. Korrik 1984 (39)------------
 Roberto ALVIZ  Croatia, Republic of06. Shtator 1984 (39)2929-93-6--1--
 Olsi TEQJA  Republika e Shqiperise27. Korrik 1988 (35)------------
 Guido TEPSHI  Republika e Shqiperise08. Prill 1991 (33)134921-1-----
 Anton GRISHI  Republika e Shqiperise09. Janar 1991 (33)918---11----
 Matko DJARMATI  Croatia, Republic of24. Shkurt 1982 (42)1412231-2-----
 Elton MUCOLLARI  Republika e Shqiperise14. Shtator 1980 (43)3030-44-6-----
 Kenan RAGIPOVIC  Serbia, Republic of16. Nentor 1982 (41)2626-3--4-----
 Gentian GJONDEDA  Republika e Shqiperise23. Qershor 1980 (43)716---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 14-55411--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ivan BABIC  Croatia, Republic of29. Prill 1984 (40)2925457-3-----
 Enkel ALIKAJ  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1981 (42)31265136-------
 Kelvin JUSHI  Republika e Shqiperise18. Prill 1989 (35)3-3-1-------
 Davor PISKOR  Croatia, Republic of23. Prill 1982 (42)143112-----1--
 Arbër MALAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1989 (35)122101--1-----
 Bruce INKANGO  France, French Republic18. Maj 1984 (40)1210216-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 34-59412--
 Stafi i Kastrioti [Kastrioti]

 Funksioni
Ramazan NDREU  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Shaban DALLAKU  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer
Gut TAFAJ  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer