HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Nentor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Superkupa Kosoves
 Ekipi - LIRIA [LIR]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
 Vebi ALIEVSKI  Macedonia, the former Yugoslav- (-)11--
 Luigj BUQAJ  Republika e Kosoves01. Dhjetor 1981 (40)11-1
 Valon BYTYQI  Republika e Kosoves23. Qershor 1990 (32)20-20-
 Alban DULAZEKA  Republika e Kosoves05. Maj 1988 (34)----
 Roland DURAKU  Republika e Kosoves14. Shkurt 1987 (35)11--
 Alban GUCI  Republika e Shqiperise02. Tetor 1984 (38)11--
 Fatih KARAHODA  Republika e Kosoves07. Prill 1987 (35)11-1
 Ramadan KRYEZIU  Republika e Kosoves25. Korrik 1990 (32)20-20-
 Asman MEMAJ  Republika e Kosoves11. Prill 1988 (34)11--
 Rafet MULLALLARI  Republika e Kosoves- (-)11--
 Chukwudi OGNONNAYA  Nigeria, Federal Republic of- (-)20-20-
 Eron QAKALLI  Republika e Kosoves08. Dhjetor 1989 (32)11--
 Debatik QARKAXHIJA  Republika e Kosoves19. Nentor 1989 (33)11--
 Agron SKERAJ  Republika e Kosoves18. Shtator 1988 (34)11--
Total