HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Erjon LLAPANJIErjon LLAPANJI  Republika e Shqiperise10. Maj 1985 (39)----------
1Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (46)2323----3---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --3---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Kristi ARAPIKristi ARAPI  - (-)22----1-----
3Renato ARAPIRenato ARAPI  Republika e Shqiperise26. Gusht 1986 (37)18162---6-----
4Endrit VRAPIEndrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (41)151141--4-----
5Denis Da SILVADenis Da SILVA  Brazil, Federative Republic of03. Shtator 1986 (37)211---1-----
5Almir SULEJMANOVICAlmir SULEJMANOVIC  Slovenia, Republic of26. Janar 1978 (46)413-------2-
7Erbim FAGUErbim FAGU  Republika e Shqiperise15. Prill 1987 (37)8622--2-----
15Ditmar BICIDitmar BICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1989 (35)15123--121----
33Marko RADASMarko RADAS  Croatia, Republic of- (-)2222----8---1-
78Ivan GVOZDENOVICIvan GVOZDENOVIC  Serbia, Republic of19. Gusht 1978 (45)181621--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 -1281--3-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Mario KAMEMario KAME  - (-)------------
0Adnand TAHIRLLARIAdnand TAHIRLLARI  Republika e Shqiperise- (-)74314-------
8Nuredeen ORELESINuredeen ORELESI  Nigeria, Federal Republic of10. Prill 1989 (35)2220221-4-----
10Bledi SHKEMBIBledi SHKEMBI  Republika e Shqiperise13. Gusht 1979 (44)1919-5212--4--
11Gjergj MUZAKAGjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (39)2121-45-5--1--
14Igli ALLMUCAIgli ALLMUCA  Republika e Shqiperise25. Tetor 1980 (43)1916343-2---1-
18Dorian KERCIKUDorian KERCIKU  - (-)18414-1-------
20Luko BISKUPLuko BISKUP  Croatia, Republic of14. Qershor 1981 (42)13852--3-----
23Davor BRATICDavor BRATIC  Croatia, Republic of01. Maj 1987 (37)2017324-5-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 202491-54-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Altin GRBOVICAltin GRBOVIC  Serbia, Republic of13. Mars 1986 (38)------------
0Grigor TOPALLIGrigor TOPALLI  - (-)------------
9Sebino PLAKUSebino PLAKU  Republika e Shqiperise20. Maj 1985 (39)1010-4412-----
22Daniel XHAFAJDaniel XHAFAJ  Republika e Shqiperise01. Maj 1977 (47)22211312-3-----
37Bernardo RIBEIROBernardo RIBEIRO  - (-)4-4-11------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 374541-54-
 Stafi i Skenderbeu [Skenderbeu]

 Funksioni
Shpetim DUROShpetim DURO  Republika e Shqiperise24. Dhjetor 1959 (64)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Stanislav LEVYStanislav LEVY  Czech Republic02. Maj 1958 (66)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer