HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2009-10
 Ekipi - Besa [BES]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Orges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (46)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Renato ARAPI  Republika e Shqiperise26. Gusht 1986 (37)11--1-------
 Dritan BABAMUSTA  Republika e Shqiperise06. Shtator 1971 (52)1-1---------
 Alban DRAGUSHA  Republika e Kosoves11. Dhjetor 1981 (42)11----------
 Blerim HASALLA  Republika e Shqiperise13. Tetor 1976 (47)1-1---------
 Endrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (42)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Paulin DHEMBI  Republika e Shqiperise09. Gusht 1979 (44)1-1-1-------
 Erbim FAGU  Republika e Shqiperise15. Prill 1987 (37)11----------
 Meglid MIHANI  Republika e Shqiperise01. Shtator 1983 (40)11----1-----
 Artion POCI  Republika e Shqiperise23. Korrik 1977 (46)11----------
 Bledi SHKEMBI  Republika e Shqiperise13. Gusht 1979 (44)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-1-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bledar MANCAKU  Republika e Shqiperise05. Janar 1982 (42)11----1-----
 Vioresin SINANI  Republika e Shqiperise04. Nentor 1977 (46)11----------
 Daniel XHAFAJ  Republika e Shqiperise01. Maj 1977 (47)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-2-----