HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Ekipi - Vlora [VLO]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erald HYSI  - (-)22--------
 Dorinel SADIKLLARI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Rinaldo AZIZI  - (-)33--1-------
 Alvaro BISHAJ  Republika e Shqiperise02. Tetor 1991 (31)22----------
 Aurel HODAJ  - (-)------------
 Endri KACANAJ  - (-)431---------
 Fatjon KOCIRAJ  - (-)------------
 Antonios MONE  - (-)------------
 Gani MYDEROZI  - (-)321---------
 Andi ZOTAJ  - (-)22-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arber AHMETI  Republika e Shqiperise10. Korrik 1986 (36)33----------
 Albano CAUSHAJ  Republika e Shqiperise26. Mars 1990 (32)211-1-1-----
 Shkelzen DALIPI  - (-)44----------
 Denis HOXHA  - (-)44--1-------
 Entrit IDRIZI  - (-)22----1-----
 Ermal MOQI  - (-)------------
 Julian PRIFTI  - (-)11--1-1-----
 Orges SERJANI  Republika e Shqiperise- (-)11--11------
 Ermir STRATI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1983 (39)------------
 Oltjan TAHIRI  - (-)----1-------
 Fjodor VESHI  - (-)11-------1--
 Noel XHELILI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 613--1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Haxhi CEROVA  - (-)11----------
 Taulant HASANI  - (-)------------
 Edison PLEPI  Republika e Shqiperise- (-)33--1-------
 Andi SHABANAJ  Republika e Shqiperise30. Janar 1991 (32)33----------
 Klodian SKENDERAJ  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 713--1--
 Stafi i Vlora [Vlora]

 Funksioni
Rrapo TAHO  Republika e Shqiperise17. Gusht 1959 (63)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer