HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Ekipi - Gramozi [GRA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Fatjon DERVISHI  - (-)55-1--1---
 MALDIN LICE  Republika e Shqiperise04. Mars 1990 (34)1-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Edmond CELIKU  - (-)431---1-----
 Ergest FASKO  - (-)33----1-----
 Devis KITA  - (-)------------
 Adriatik KODRA  - (-)44-2--------
 Klajdi LAMAJ  Republika e Shqiperise- (-)5411--1-----
 Evis PECI  Republika e Shqiperise13. Janar 1982 (42)44--2-2-----
 Ajet SHEHU  - (-)33---1------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 216-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mishel BILBASHI  Republika e Shqiperise- (-)55----------
 Armand CAKA  - (-)33----2-----
 Stefi CALE  Republika e Shqiperise28. Korrik 1992 (31)422---1-----
 Ilir HYSOLLI  Republika e Shqiperise17. Mars 1992 (32)651-1-1-----
 Muharrem LUMANI  - (-)11----------
 Erald MUSABELLIU  - (-)66-1--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3111-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Donald METE  - (-)------------
 Eri MYDINI  - (-)11----------
 Kejdi NELA  Republika e Shqiperise- (-)4221--------
 Andon OMERAJ  - (-)55--1-1-----
 Edmond PINO  - (-)------------
 Renato SALIKO  - (-)4311--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4112-----
 Stafi i Gramozi [Gramozi]

 Funksioni
Ilir QIRJAKO  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer