HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 01 Korrik 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Ekipi - Elbasani [ELB]


 Portier Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  Albano DUSHKU   Republika e Shqiperise 28. Nentor 1987 (34) - - - - - - - - - -
  Shkelzen RUCI   Republika e Shqiperise - (-) 4 4 - - - - 1 - - -
  Irakli TOCI   Republika e Shqiperise 30. Qershor 1981 (41) 1 1 - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  - - 1 - - -
 Mbrojtes Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Aldo BELLO   Republika e Shqiperise 23. Shtator 1986 (35) 4 4 - 1 - - - - - - - -
  Domenik IBRAHIMI   Republika e Shqiperise 21. Shtator 1990 (31) 3 2 1 - - - - - - - - -
  Mardian KACOLLJA   Republika e Shqiperise 29. Maj 1983 (39) 2 2 - 1 - - - - - - - -
  Ganjol KACULI   Republika e Shqiperise - (-) 3 3 - 1 - - 1 - - - - -
  Ardi SEKSERI   Republika e Shqiperise 09. Gusht 1981 (40) 3 3 - - 1 - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  1 - 2 - - - - -
 Mesfushor Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Endri DALIPI   Republika e Shqiperise 02. Maj 1983 (39) 1 1 - - 3 - 1 - - 1 - -
  Dejan DOSTI   Republika e Shqiperise - (-) 1 - 1 - - - - - - - - -
  Orgest GAVA   Republika e Shqiperise 29. Mars 1990 (32) 4 4 - - 3 - 1 - - - - -
  Endri HALILAJ   Republika e Shqiperise - (-) 4 1 3 - - - - - - - - -
  Ardit HILA   Republika e Shqiperise 06. Janar 1993 (29) 5 5 - 1 1 - 1 - - - - -
  Theodhori KREKASI   - (-) 1 - 1 - 1 - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  9 - 5 - - 1 - -
 Sulmues Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Elham GALICA   Republika e Shqiperise 30. Janar 1989 (33) 4 4 - - 5 - - - - - - -
  Egert KUCI   Republika e Shqiperise 27. Shtator 1985 (36) 2 2 - - 1 - - - - - - -
  Erjol MERXHA   Republika e Shqiperise 21. Prill 1979 (43) 4 4 - - - - - - - - - -
  Emiljano MUSTA   Republika e Shqiperise 31. Janar 1992 (30) 3 2 1 - 1 - - - - - - -
  Joseph OLATUNI   - (-) 3 3 - 2 - - 1 - - - - -
  Ornald TAFANI   - (-) 2 - 2 - 1 - - - - - - -
  Mateo TOCI   Republika e Shqiperise - (-) 4 4 - 2 - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  17 - 6 - - 1 - -
 Stafi i Elbasani [Elbasani]

  Funksioni
Ilirjan FILJA   - (-) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer