HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2012-13
 Ekipi - Metalurgi Rustavi [Me]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Grigo BEDIASHVILIGrigo BEDIASHVILI  - (-)22--------
 Zurab BATIASHVILIZurab BATIASHVILI  - (-)----------
 Gabriel TEBIDZEGabriel TEBIDZE  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Tornike KAKUSHADZETornike KAKUSHADZE  - (-)11-1--------
 Shalva EKVITIMISHVILIShalva EKVITIMISHVILI  - (-)------------
 Anzor SUKHIASHVILIAnzor SUKHIASHVILI  - (-)22----------
 Giorgi GAVASHELISHVILIGiorgi GAVASHELISHVILI  - (-)1-1---------
 Lasha JAPARIDZELasha JAPARIDZE  - (-)22----------
 Mikhail MAKHVILADZEMikhail MAKHVILADZE  - (-)22----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Irakli MAISURADZEIrakli MAISURADZE  - (-)22----------
 Givi KVARATSHKELIAGivi KVARATSHKELIA  - (-)22--2-------
 Luka RAZMADZELuka RAZMADZE  - (-)22----1-----
 Zviad LOBJANIDZEZviad LOBJANIDZE  - (-)------------
 Giorgi TEKTURMANIDZEGiorgi TEKTURMANIDZE  - (-)211-2-------
 Giorgi KAVTARADZEGiorgi KAVTARADZE  - (-)1-1---------
 Denis DOBROVOLSKIDenis DOBROVOLSKI  - (-)2111--------
 Revaz GETSADZERevaz GETSADZE  - (-)22--1-------
 Giorgi MIKABERIDZEGiorgi MIKABERIDZE  - (-)211-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-1-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Irakli SIKHARULIDZEIrakli SIKHARULIDZE  - (-)11-1--------
 Dimitri TATANASHVILIDimitri TATANASHVILI  - (-)211-3-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 9-1-----
 Stafi i Metalurgi Rustavi [Metalurgi Rustavi]

 Funksioni
Koba ZHORZHIKASHVILIKoba ZHORZHIKASHVILI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer