HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2012-13
 Ekipi - Fk Renova [Fk]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Suat ZENDELISuat ZENDELI  - (-)44--------
 Ferat ABDULAFerat ABDULA  - (-)----------
 Saljadin MUSTAFISaljadin MUSTAFI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bilal VELIJABilal VELIJA  Macedonia, the former Yugoslav22. Tetor 1982 (38)22----------
 Ersen ASANIErsen ASANI  - (-)312-1-1-----
 Metodija STEPANOVSKIMetodija STEPANOVSKI  - (-)44----1-----
 Goran SILJANOVSKIGoran SILJANOVSKI  - (-)44----1-----
 Dusan SIMOVSKIDusan SIMOVSKI  - (-)44-1--------
 Saško RISTOVSaško RISTOV  - (-)33-2--1-----
 Visar MUSLIUVisar MUSLIU  - (-)------------
 Muhamed ZIBERIMuhamed ZIBERI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-4-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Agon HASHIMIAgon HASHIMI  - (-)------------
 Muarem BAJRAMIMuarem BAJRAMI  - (-)44--3-------
 Vulnet EMINIVulnet EMINI  - (-)22-2--1-----
 Fisnik NUHIFisnik NUHI  - (-)44--1-------
 Argjent GAFURIArgjent GAFURI  - (-)44-2--1-----
 Agron SHEFITIAgron SHEFITI  - (-)------------
 Florim NUHIUFlorim NUHIU  - (-)------------
 Saimir FETAISaimir FETAI  - (-)2-2---------
 Bashkim VELIJABashkim VELIJA  - (-)------------
 Florim ABAZIFlorim ABAZI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-6-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ljavdrim SKENDERILjavdrim SKENDERI  - (-)413-1-------
 Marjan ANDONOVMarjan ANDONOV  - (-)22-1--------
 Kushtrim HALJIJIKushtrim HALJIJI  - (-)------------
 Ismail ISMAILIIsmail ISMAILI  - (-)4-4-1-------
 Fljakron AJDARIFljakron AJDARI  - (-)------------
 Saško PANDEVSaško PANDEV  - (-)33-3--------
 Boban JANCEVSKIBoban JANCEVSKI  - (-)22--1----1--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 8-6--1--
 Stafi i Fk Renova [Fk Renova]

 Funksioni
Vlatko KOSTOVVlatko KOSTOV  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer