HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2012-13
 Ekipi - Fc Gomel [Fc]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Vladimir BUSHMAVladimir BUSHMA  - (-)11--------
 Andrei SAKOVICHAndrei SAKOVICH  - (-)----------
 Srdjan OSTOJICSrdjan OSTOJIC  - (-)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Igor VORONKOVIgor VORONKOV  - (-)22-1--1-----
 Sergei MATVEYCHIKSergei MATVEYCHIK  - (-)22-1--1-----
 Vobga TENCHENVobga TENCHEN  - (-)------------
 Dmitri KLIMOVICHDmitri KLIMOVICH  - (-)22----------
 Igor KUZMENOKIgor KUZMENOK  - (-)------------
 Stanislav IZHAKOVSKIStanislav IZHAKOVSKI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Pavel KIRYLCHYKPavel KIRYLCHYK  - (-)22----------
 Nikolai KASHEVSKINikolai KASHEVSKI  - (-)22----------
 Sergei KOZEKASergei KOZEKA  - (-)22----------
 Pavel YEVSEYENKOPavel YEVSEYENKO  - (-)2-2---------
 Aleksei TIMOSHENKOAleksei TIMOSHENKO  - (-)2-2---------
 Artur LEVITSKIArtur LEVITSKI  - (-)22----------
 Tomasz NOWAKTomasz NOWAK  - (-)22-11-1-----
 Dmitri PLATONOVDmitri PLATONOV  - (-)22----------
 Filipp IVANOVFilipp IVANOV  - (-)------------
 Vadim DEMIDOVICVadim DEMIDOVIC  - (-)22-21-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-4-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ilya ALEKSIEVICHIlya ALEKSIEVICH  - (-)------------
 Vyacheslav HLEBVyacheslav HLEB  Belarus, Republic of12. Shkurt 1983 (37)------------
 Andrei SHERYAKOVAndrei SHERYAKOV  - (-)------------
 Denis YAKHNODenis YAKHNO  - (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-4-----
 Stafi i Fc Gomel [Fc Gomel]

 Funksioni
Oleg KUBAREVOleg KUBAREV  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer