HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2011-12
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Blendi NALLBANIBlendi NALLBANI  Republika e Shqiperise30. Maj 1971 (53)----------
 Ilion LIKAIlion LIKA  Republika e Shqiperise17. Maj 1980 (44)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elvis SINAElvis SINA  Republika e Shqiperise14. Nentor 1987 (36)------------
 Entonio PASHAJEntonio PASHAJ  Republika e Shqiperise10. Nentor 1984 (39)------------
 Andi LILAAndi LILA  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1986 (38)------------
 Ditmar BICIDitmar BICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1989 (35)------------
 Alechenwu ABRAHAMAlechenwu ABRAHAM  Nigeria, Federal Republic of26. Mars 1986 (38)------------
 Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (39)------------
 Julian AHMATAJJulian AHMATAJ  Republika e Shqiperise24. Maj 1979 (45)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Blerti HAJDARIBlerti HAJDARI  Republika e Shqiperise01. Gusht 1990 (33)------------
 Jetmir SEFAJetmir SEFA  Republika e Shqiperise30. Janar 1987 (37)------------
 Erando KARABECIErando KARABECI  Republika e Shqiperise06. Shtator 1988 (35)------------
 Enco MALINDIEnco MALINDI  Republika e Shqiperise15. Janar 1988 (36)------------
 Sabien LILAJSabien LILAJ  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1989 (35)------------
 Gerhard TUSHEGerhard TUSHE  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Migen METANIMigen METANI  Republika e Shqiperise05. Maj 1989 (35)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Sebino PLAKUSebino PLAKU  Republika e Shqiperise20. Maj 1985 (39)------------
 Vilfor HYSAVilfor HYSA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)------------
 Ergys SORRAErgys SORRA  Republika e Shqiperise23. Korrik 1989 (34)------------
 Pero PEJICPero PEJIC  Croatia, Republic of28. Nentor 1982 (41)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Tirana [Tirana]

 Funksioni
Sulejman STAROVASulejman STAROVA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer