HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 02 Tetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2011-12
 Ekipi - F.K. Dnepr Mogliev [FUT]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ruslan KOPANTSOVRuslan KOPANTSOV  Belarus, Republic of12. Maj 1981 (41)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Evgeni KAPOVEvgeni KAPOV  Belarus, Republic of30. Janar 1977 (45)------------
 Andrei GONCHARAndrei GONCHAR  Ukraine15. Mars 1985 (37)------------
 Denis OBRAZOVDenis OBRAZOV  Belarus, Republic of24. Qershor 1988 (34)------------
 Vladimir SHUNEIKOVladimir SHUNEIKO  Belarus, Republic of22. Prill 1974 (48)------------
 Andrei PORYVAEVAndrei PORYVAEV  Belarus, Republic of03. Janar 1982 (40)------------
 Andrei RASPOPOVAndrei RASPOPOV  Ukraine25. Qershor 1978 (44)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Aleksandr BYCHENOKAleksandr BYCHENOK  Belarus, Republic of30. Maj 1985 (37)------------
 Maksim KARPOVICHMaksim KARPOVICH  Belarus, Republic of27. Shkurt 1986 (36)------------
 Dmitri TERESCHENKODmitri TERESCHENKO  Ukraine04. Prill 1987 (35)------------
 Dmitri TURLINDmitri TURLIN  Belarus, Republic of08. Shtator 1985 (37)------------
 Fedor CHERNYKHFedor CHERNYKH  Lithuania, Republic of21. Maj 1991 (31)------------
 Aleksei TUPCHIAleksei TUPCHI  Ukraine22. Gusht 1986 (36)------------
 Mikhail KOZLOVMikhail KOZLOV  Belarus, Republic of12. Shkurt 1990 (32)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Vladimir YURCHENKOVladimir YURCHENKO  Belarus, Republic of26. Janar 1989 (33)------------
 Andrei Lyasyuk LYASYUKAndrei Lyasyuk LYASYUK  Belarus, Republic of14. Prill 1983 (39)------------
 Igor ZENKOVICHIgor ZENKOVICH  17. Shtator 1987 (35)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i F.K. Dnepr Mogliev [F.K. Dnepr Mogliev]

 Funksioni
Ndrei SKOROBOGATKONdrei SKOROBOGATKO  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer