HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

CHAMPIONS League 2012-13
 Ekipi - VSC Debreceni [VS]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Vukašin POLEKSICVukašin POLEKSIC  - (-)----------
 Nenad NOVAKOVICNenad NOVAKOVIC  - (-)22--------
 István VERPECZIstván VERPECZ  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 István SZUCSIstván SZUCS  - (-)------------
 Dajan ŠIMACDajan ŠIMAC  - (-)22----------
 Balázs NIKOLOVBalázs NIKOLOV  - (-)11----------
 Peter MATEPeter MATE  Hungary, Republic of15. Nentor 1979 (40)2-2---------
 Csaba BERNATHCsaba BERNATH  - (-)------------
 Zoltán NAGYZoltán NAGY  - (-)11----------
 Mihály KORHUTMihály KORHUT  - (-)22----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Luis RAMOSLuis RAMOS  - (-)2111--1-----
 László REZESLászló REZES  - (-)2111--------
 Norbert MESZAROSNorbert MESZAROS  - (-)22----------
 Ádám BODIÁdám BODI  - (-)------------
 István SPITZMULLERIstván SPITZMULLER  - (-)------------
 József VARGAJózsef VARGA  - (-)22----2-----
 LUCAS LUCAS   - (-)1-1---------
 Péter SZAKALYPéter SZAKALY  - (-)22----------
 Tamás KULCSARTamás KULCSAR  - (-)11-1--------
 Selim BOUADLASelim BOUADLA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --4-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Balázs FARKASBalázs FARKAS  - (-)------------
 Yannick MBENGONOYannick MBENGONO  - (-)11-1--------
 Ibrahim SIDIBEIbrahim SIDIBE  - (-)------------
 Stevo NIKOLICStevo NIKOLIC  - (-)------------
 Adama COULIBALYAdama COULIBALY  - (-)22--2-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-5-----
 Stafi i VSC Debreceni [VSC Debreceni]

 Funksioni
Elemér KONDASElemér KONDAS  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer