HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
 Ekipi - Beselidhja [Bsl]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Rinen DANI  - (-)----1-----
 Dashamir XHIKA  Republika e Shqiperise23. Maj 1989 (35)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 1-----
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klaudio BORAKU  Republika e Shqiperise01. Prill 1989 (35)------------
 Edin FERIZOVIC  Bosnia and Herzegovina12. Tetor 1977 (46)------------
 Mirsad GRUDA  Republika e Shqiperise- (-)----2-------
 Edison HALILI  Republika e Shqiperise01. Gusht 1990 (33)------------
 Ervit JACAJ  - (-)------------
 Bruno KEPI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1989 (34)------------
 Ylli MAZIJA  Republika e Shqiperise02. Nentor 1990 (33)------------
 Florian PEQINI  Republika e Shqiperise30. Qershor 1985 (39)------------
 Arber SHYTANI  Republika e Shqiperise25. Janar 1985 (39)------------
 Aleksander STOJKOVIC  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arjan NIKOLLI  Republika e Shqiperise02. Dhjetor 1985 (38)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arenc DIBRA  Republika e Shqiperise11. Maj 1990 (34)----2-------
 Mario GAVRILOVIC  - (-)------------
 Albert KACI  Republika e Shqiperise11. Qershor 1981 (43)------------
 Jurgen KULLI  Republika e Shqiperise10. Qershor 1992 (32)------------
 Romario LINI  Republika e Shqiperise09. Tetor 1989 (34)------------
 Ervin MALASI  Republika e Shqiperise10. Gusht 1986 (37)------------
 Renis MEHJA  Republika e Shqiperise30. Nentor 1990 (33)------------
 Aleksander MILIC  - (-)------------
 Vahedin PEPAJ  Republika e Shqiperise01. Gusht 1983 (40)------------
 Aldo SHYTI  Republika e Shqiperise07. Korrik 1989 (35)------------
 Vojislav TRAJKOVIC  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-------
 Stafi i Beselidhja [Beselidhja]

 Funksioni
Ridvan KULLI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer