HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
 Ekipi - Ada [ADA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Olti BISHANI  Republika e Shqiperise11. Janar 1988 (36)----------
 Elis DERVISHAJ  Republika e Shqiperise12. Dhjetor 1982 (41)----------
 Erjon TAIPI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erbet HOTAJ  Republika e Shqiperise14. Shtator 1992 (31)------------
 Haris DALIPI  Republika e Shqiperise26. Prill 1991 (33)------------
 Gent ISUFI  - (-)------------
 Armand KOLA  Republika e Shqiperise06. Janar 1990 (34)------------
 Orges LINI  - (-)------------
 Alban NEZIRI  - (-)------------
 Safet OSJA  Republika e Shqiperise17. Tetor 1975 (48)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ermal ARRA  Republika e Shqiperise24. Nentor 1984 (39)------------
 Enis FERLUSHKAJ  Republika e Shqiperise28. Maj 1989 (35)------------
 Romir GOGA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Senad LEKAJ  - (-)------------
 Gledian MATIJA  Republika e Shqiperise17. Shkurt 1989 (35)------------
 Bledar MURATI  - (-)------------
 Etrit NIKA  Republika e Shqiperise24. Shtator 1981 (42)------------
 Jersid PELLUMBAJ  - (-)------------
 Feliks TOLA  Republika e Shqiperise17. Korrik 1992 (31)------------
 Gert TOTA  - (-)------------
 Fatjon VERRI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elidon DOCI  Republika e Shqiperise13. Mars 1988 (36)------------
 Arsen HAJDARI  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1989 (35)------------
 Albert KACI  Republika e Shqiperise11. Qershor 1981 (43)------------
 Denis LIFJA  - (-)------------
 David LLESHI  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1988 (36)------------
 Edison PUKA  - (-)----2-------
 Holkid SELMANI  Republika e Shqiperise17. Gusht 1991 (32)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-------
 Stafi i Ada [Ada]

 Funksioni
Samuel NIKA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer